Nikkor 16mm f/2.8 fisheye :

اموزشگاه عکاسی این لنز سنگین نیست و با داشتن دیافراگم f /2.8، بهترین انتخاب برای عکاسی در نور کم و شب است. گاهی اوقات درفضای بسته، عکس‌ها را با اتصال مستقیم این لنز به سقف می‌گیرم، و سپس انحراف آن را با Adobe Lightroom تصحیح می‌کنم.

Nikkor 50mm f / 1.4 :

من از این لنز برای عکاسی در شب و ترکیب تصاویر با سایز بالا و نیز عکاسی روزمره و پرتره استفاده می‌کنم.

Triopo :

این اولین سه‌پایه‌ی من بود که از آلومینیوم ساخته شده است.

سه‌پایه‌ی Manfrotto 055 Carbo :

این سه پایه حرفه‌ای بسیار سبک و مستحکم است.

Nodal Ninja 3 :

Nodal Ninja 3

در عکاسی پانوراما از آن استفاده می‌کنم، سبک است و استفاده از آن بسیار آسان است.

Joby Ball Head :

این یک هد سه پایه برای Joby Gorillapod است، اما من فقط از هد آن استفاده می‌کنم.

Promote control :

از آن برای گرفتن تصاویر HDR  و فیلم‌های تایم لپس بهره می‌گیرم.

نمایی از چهارطاقی نیاسر

چهارطاقی (آتشکده‌ای) نیاسر مربوط به دوره اشکانی می‌باشد. چهارتاقی‌ها سازه‌هایی هستند که می‌توان آغاز فصل‌های چهارگانه را با قرارگرفتن خورشید هنگام طلوع آن در اولین صبح هر فصل و در زاویه خاصی میان ستون های آن‌ها مشاهده کرد. تایم لپسی که مشاهده می‌کنید از لحظاتی بعد از غروب شروع شده و می‌بینید ستاره‌ها و صورت‌های فلکی به آرامی طلوع می‌کنند، شی‌های درحال حرکت در فضا ماهواره‌ها هستند

Lightroom :

از Lightroom برای ویرایش عکس هایم استفاده می‌کنم.

iPhone 6s 64gb :

بعضی عکس هایم را با آیفون می‌گیرم و از آن برای کنترل از راه دور دوربینم استفاده می‌کنم.

محمدرضا گنجی

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید

معرفی عکاس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت ارزان در یزد گیوه کرد Maxsoft Mobile Application گلستان ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته چکامه های سوررئال رسادیتا-طراحی سایت,طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت اختصاصی بیوگرافی NOORET EDIT دانلود رایگان نمونه سوالات بازرسی جوش vt